(ФОТО) Мистериозен авион слета на скопскиот аеродром

838

Денеска на „Фејсбук“ страницата на ТАВ Македонија беа објавени фотографии од мистериозен авион што слетал на скопскиот аеродром.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.