Фото: Не стивнуваат шегите на сметка на Суарез

147

Шегите на сметка на уругвајскиот фудбалер Луис Суарез, кој како хоби има да ги гризе противничките фудбалери, и понатаму на социјалните мрежи не стивнуваат.

Имено, по синоќешното завршување на Мундијалот, на интернет се појави нова фотографија на која се гледа како победничкиот пехар е гризнат, а за тоа се смета дека е виновен, кој ако не Суарез.

10553391_10152482916056840_4333533483034515381_n

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.