(ФОТО) Ова се најубавите светски порно актерки

3108

Многу од нив без проблем би победиле на избор за мис, за секоја од нив би се свртеле и на улица, а  на сите нив им е заедничко што пленат со својата убавина и се ѕвезди на порно филмовите.

Интернет страницата Break.com направи листа на 40 најубави порно актерки, а на прво место е преубавата Миа Малкова. Ви ги претставуваме девојките кои се најдоа меѓу првите пет, а вие проценете која е најзгодна.

Mia Malkova

Миа Малкова (21)  е родена во Палм Срингс, а до сега снимила 57 порно филмови. Специјалист е за тројка и за лезбијски сцени, а интересно е што нејзиниот роден брат исто така глуми во порно филмовите.

 

 

 

 

Medison-Morgan1Медисон Морган е една од најголемите млади надежи на индустријата за филмовите за возрасни.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RajliMarks

Рајли Маркс (23) е родена во Сан Франциско и има завидна порно кариера зад себе.

 

 

 

 

Malena-Morgan

Малена Морган (22) која е родена на Флорида за сега снима само лезбијски филмови, а едно од најголемите признанија е фактот дека 2011 година била мис ноември на магазинот „Пентхаус.

 

 

 

 

Meri-Mekrej

Мери Мекреј (28) е девојка од Индијана од 2007 година снима порно филмови, а се прослави по сцените со групен секс, а неколку пати беше номинирана за порно оскари, АВН награди.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.