ФОТО: Прегазен пешак на Југодрво

561

Прегазен пешак на улицата на потегот од Црвениот крст кон Олимпискиот базен, кај Југодрво.

Информации за здравствената состојба на пешакот во моментов нема.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.