ФОТО: Серена Вилијамс на Пирели календарот за 2016-та одина

45

Пирели календарот кој е познат по тоа што секогаш има секси и провокативни фотографии, беше снимен во јули, а јавноста ќе има можност да  го види во ноември.

Серена Вилијамс на Пирели календарот за 2016-та одина
Серена Вилијамс на Пирели календарот за 2016-та одина

Најдобрата тенисерка во светот, Американката Серена Вилијамс сними повеќе провокативни фотографии што ќе се најдат на Пирели календарот за 2016-та година.

Таа ја објави веста на социјалните мрежи и истакна деке е среќна што била дел од овој проект.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.