ФОТО: Северина пожешка од било кога!

Популарната хрватска пејачка, Северина уште еднаш покажа дека е во топ форма.

Таа на социјалната мрежа на Инстаграм објави фотографија на која ги покажа своите атрибути, при што доби голем број на позитивни коментари од нејзините фанови.

severina

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.