(ФОТО) Северина секси бомба во бекини, ги сврте погледите на сите во Бодрум

276

Северина ги израдува своите бројни фанови со најнова фотографија од популарната турска дестинација Бодум, каде што е на одмор, покажувајќи ги своите атрибути.

Имено, Северина објави фотографија во едноделен костим за капење и ги истакна своите секси облини и на 47 години. За многу кратко време таа собра повеќе од десетина илјади лајкови!

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.