ФОТО: Шилегов ги тера вработените од комунална хигиена да присуствуваат на митингот

137

За време на денешниот митинг на СДСМ пред ЕУ инфо центарот беа забележани вработени од комуналната хигиена кои присуствувале на митингот.

Ова е уште еден доказ дека градот Скопје на чие чело стои Петре Шилегов ги тера вработените од комунална хигиена да присуствуваат на митингот и под притисок да го поддржат Стево Пендаровски.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.