ФОТО: Со автомобил влетал во кафуле во Сарај

73

Автомобил влетал во кафуле во скопско Сарај.

Несекојдневната сообраќајна несреќа за среќа поминала без повредени. Гостите не се нашле на патот на автомобилот кој од се уште неутврдени причини завршил внатре, во кафулето.

 

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.