(ФОТО) Сообраќајка на патот Гостивар- Тетово

110

Сообраќајна несреќа се случила вечерва на автопатот Гостивар-Тетово, дознава 24 Инфо.

Засега нема детали за сообраќајката, ниту дали има повредени.

Полицијат врши увид во моментов, а сообраќајот се одвива во една лента.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.