ФОТО| Српска пејачка со фотки од плажа ги „пали“ социјалните мрежи

Младата Милица Тодоровиќ, како и нејзините колешки од естрадата, секојдневно ги известува своите обожаватели за настаните од нејзиниот живот, а овојпат атрактивната пејачка ги почести со „жешки“ кадри од плажа на која шета во бикини.

Милица моментално престојува во Шпанија, каде ужива во убавините на доцната есен, но со својата појава го одзема здивот. Објави серија фотографии во костим за капење, кој ја истакнува нејзината совршена фигура.

Бикините што ги носи предизвика одушевување на социјалните мрежи, па и покрај нејзиното признавање дека малку се „поправила“, многумина се согласуваат дека ова е најдоброто „издание“ на Милица.

 

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.