(ФОТО) Страотна сообраќајна несреќа под надвозникот кај скопски Орман

183

Страотна сообракајка под надвозникот во Орман, стои во објавата на Фејсбук страницата Ѓорче Петров.

Се надеваме нема повредени, внимателно возете не го загрозувајте вашиот, а и животот на останатите учесници во сообракајот.

Самите фотографии од превртениот автомобил на кров сведочат дека сатанува за тешка сообраќајна незгода.

Засега нема официјални информации за околу овој настан во Орман.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.