ФОТО: Верижен судир во Автокоманда

68

Верижен судир на четири возила се случи во скопската населба Автокоманда.

Се судриле амбулантно возило со прилепски таблички и „пасат“, „рено“ и „голф“ со скопски таблички.

За среќа повредени нема.

Фото: Република

 

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.