(ФОТО+ВИДЕО) СДСМ доживеа фијаско, најслаб митинг во историјата

1992

СДСМ доживеа фијаско, најслаб митинг во историјата.

Катастрофална посетеност на централниот митинг на владејачката партија СДСМ за претседателските избори.

 

Skin Delight

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.