(ФОТО) Во сообраќајна несреќа на патот Радуша – Скопје учествувал заменик директор на затворот Идризово

123

Сообраќајња несреќа се случила вчера на патот Радуша- Скопје во која учествувал заменик директорот на затворот Идризово, Садуш Арифи, пишува весникот Лајм.

Но, за среќа нема повредени и двајцата учесници во несреќата се во добра здравствена состојба.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.