(ФОТО) Жежок секс среде парк во Лондон, акцијата продолжила и покрај голем број на набљудувачи

Еден пар е снимен додека имал секс среде парк во близина на Бакингемската палата. Се се одиграло вчера во центарот на Лондон.

Шокираните граѓани зачудени следеле што се случува, додека момчето и девојката воделе љубов без грижа.

Недалеку од местото каде сето ова се случувало, татко играл фудбал со својот син, пишува Сан. Еден сведок рекол дека уживал во пикникот, а дека потоа забележал како пар во непосредна близина има секс.

„Не им беше срам што тоа го прават во јавност во близина на кралската палата“, рекол тој.

Додал дека се се гледало, а дека во паркот во тој момент имало многу деца.

Друг сведок истаканал дека глетката ила непристојна, а дека едно семејство поминало таму додека се случувала акцијата.

 

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.