Фотографија од Катица Јанева во куќен притвор

Обвинетата во случајот „Рекет“ е фотографирана од своите соседи, а фотографијата беше споделена на социјалните мрежи утрово.

Станува збор за фотографија во зграда на улицата Митрополит Теодосиј Гологанов во Скопје, спроти студенсткиот дом Кузма Јосифовски-Питу.

Тоа сега е новата адреса на поранешната специјална обвинителка.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.