Го нападнал татко си со шипка и му зел 35 евра

44

Триесет и петгодишниот И.С. од Куманово доби кривична пријава за разбојништво.

Тој преку отворен прозор влегол во куќата на својот татко и заканувајќи му се со метална шипка му одзел 35 евра.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.