Гоца Тржан: Не ми треба мек маж, сакам вистинско машко!

Гоца Тржан е позната како жена без влакна на јазикот, па на која тема и да зборува – зборува без да се воздржува. Пејачката зборуваше за мажите, а нејзината изјава насмеа многу жени.

-Јас сум жена што верува дека за мажите и за жените важи правилото: како што јаде, така се однесува. Не знам што би правела со човек што валка додека јаде, не би можел да ме одбрани ако некој ми ја украде чантата на улица.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.