Голема енергија за нoва надеж, голема победа и обнова на Македонија

74

Денес на вториот ден Божик во Општинскиот комитет на партија во Радовиш, голема енергија за нoва надеж, голема победа и обнова на Македонија!, порача Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски од Радовиш.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.