Голема тепачка, центарот на Скопје преплавен од полиција

76

Голем број на полицајци во моментов се во центарот на Скопје на булеварот ВМРО во близина на Кастом Паб, пренесува Пресс 24.

Очевидци за порталот велат дека присутни се екипи на Алфите како и поголем број полициски службеници.

Според првичните и неофицијални информации за кои се уште нема потврда од полицијата, станува збор за поголема тепачка во која според очевидци имало и повредени.

Наскоро се очекуваат повеќе информации.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.