Ѓорге Иванов се сели во „Џевахир скај сити“

149
Претседателот Ѓорге Иванов
Претседателот Ѓорге Иванов

Претседателот Ѓорге Иванов, по завршувањето на мандатот ќе се пресели во кулите на „Џевахир“ во Аеродорм.

Во видеото изработено од „360 stepeni“ се вели дека претседателот самиот го побарал тоа.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.