Град Скопје го премачка сонцето од „Школка“ (ФОТО)

4119

Откако беше нацртано знамето на кутлеш во градскиот парк на „Школка“ Град Скопје експресно реагираше и повторно ја искречи „Школка“.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.