Груевски се огласи на Фејсбук по договорот за името (ВИДЕО)

1440

Поранешниот премиер и поранешен лидер на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски, доцна синоќа се огласи на Фејсбук за договорот со Грција.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.