17.8 C
Skopje
сабота, мај 28, 2022

Хибридниот режим на СДСМ ја држи Македонија во групата на најкорумпирани држави во Европа, вели Митева

24

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.