Илиевски: Мнозинството граѓани не смеат да се исклучат од одлучувањето во сопствената држава

151

Мнозинството на Македонците не смеат да се исклучат од одлучувањето во сопствената држава, за Македонија мора се одлучува тука, порача еден од организаторите на граѓанската иницијатива „За заедничка Македонија“, Богдан Илиевски.

 

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.