Илиоски до СДСМ: Полна ви е устата со правда и правна држава, а Заев е најголемиот криминалец

68

-Кога устата ви е полна со правда и правна држава, прашајте го Заев како продава метар квадратен во Струмица. Евро за црквата, евро за Вицето, рече Илиоски.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.