Инцидент во дискотеката во студентскиот „Стив Наумов“, едно лице во болница

167
дискотека

-Околу 03.30 часот пред дискотеката во студентскиот дом “Стив Наумов“ истиот бил физички нападнат од страна на обезбедувањето на дискотеката. Дежурен лекар констатирал тешки повреди и истот ќе биде задржан за понатамошно лекување, информираат од полицијата.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на сторителите и за целосно расчистување на случајот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.