13.1 C
Skopje
понеделник, септември 23, 2019

Исчезната е жена од Тафталиџе која боледува од Алцхајмерова болест (ФОТО)

59

На социјалните мрежи се шири повик да се пронајде Драгица, која има 70 години и боледува од Алцхамерова болест. Висока е 160 сантиметри, живее во Тафталиџе и е облечена во крем долга јакна.

Сите што ќе ја видат може да се јават на 071/225-213 и 072/224-875.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.