Исчезна малолетничка од Скопје, нејзината мајка претпоставува дека е во Гевгелија

На 07.06.2021 во 11:30 часот во Полициската станица Гази Баба, С.А.(37) од Скопје пријавила дека од дома се оддалечила нејзината ќерка Р.А.(14) од Скопје, за која претпоставува дека се наоѓа во Гевгелија.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.