Исчезна тригодишно дете од Штип

52

Во полициската станица  Штип, Б.С.(29) пријавила дека нејзиниот тригодишен син истиот ден околу 16.30 часот исчезнал, а истиот претходно си играл во близина на куќата.

Полицијата презема мерки за пронаоѓање на детето.

 

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.