18 C
Skopje
понеделник, септември 28, 2020

Каква Македонија ќе изградиме, таква ќе имаме – Манифест за бескрајната борба! (ВИДЕО)

64

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски објави нов видео спот на својот Фејсбук профил.

Во видеото тој вели дека манифест за бескрајната борба, обновата е нивна победа.

-Манифест за бескрајната борба. Обновата е нашата победа, стои во неговиот пост на Фејсбук.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.