Карамбол во Куманово: Tешка сообраќајка меѓу три возила

ТВ21 пренесува дека вечерва во Куманово во близина на економското училиште се случила тешка сообраќајна несреќа помеѓу три возила, од кои едното е превртено на кров.

За сега, се уште нема информации за повредени лица, полицијата е на местото на сообраќајната незгода и врши увид.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.