(ФОТО) Катица Јанева во „Шутка“ ?

4891

На социјалните мрежи се појави фотографија на која „наводно“ е Катица Јанева во Истражниот затвор „Скопје“ во Шуто Оризари.

Фотографијата ја објави новинарот Миленко Неделковски на неговиот Фејсбук профил.

 

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.