Католички Божик 25 декември неработен за граѓаните од католичка вероисповед

365
католички

Од Министерството на граѓаните од католичка вероисповед во Република Македонија им го честитаат празникот Божик.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.