Магазин

Кипарската евровизиска претставничка ги почести фановите со топлес фотографии

Кипарската евровизиска претставничка ги почести фановите со топлес фотографии

Европската публика во саботата вечерта беше сложна- кипарската претставничка ја запали евровизиската сцена.

Сексапилната Елени Фуреира која инаку ја нарекуваат европската Бијонсе заврши на втората позиција откако пред нос победата и ја зема израелската претставничка.

Иако мажите полудеа по неа, сепак нејзиниот Инстаграм профил откри дека таа е во врска со фудбалерот на Олимпијакос Алтерт Ботие.

Но нејзиниот Инстаграм ги откри и нејзините топлес фотографии по кои полуди цела Европа, погледнете.