Колумбиски велосипедист објави шокантно и вознемирувачко видео

150

Колумбискиот велосипедист Еган Берлан објави шокантно видео. Имено, на снимката може да се види како еден возач со камион удрил друг велосипедист, но наместо да застане, продолжил да вози како ништо да не се случило.

Велосипедистот паднал од мост висок неколку метри на асфалтот и починал на лице место.

-И така завршува животот на некој. Каква тага кога ќе го видам ова. Се надевам дека ќе има правда. Сочувство на семејството, напиша Барнел.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.