Концерт на Горан Таневски и „Мизар“ – Друго Откровение во МКЦ

72

Легендарниот член и еден од основачите на култната македонск група „Мизар“ , вокалистот Горан Таневски заедно со поставата наречена „Мизар“ – друго откровение ќе одржи концерт на 13 јуни 2019 г. во МКЦ – Скопје.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.