Кражба во Белград како на филм: Им влегле дома, ги врзале и им украле 100.000 евра

97

Двајца разбојници се претставиле како полицајци, а потоа влегле во станот на Саша П. во Звездара во Белград.

Тие извадиле пиштоли и ги врзале мажот и неговата сестра, пишува Блиц.

Според Пинк, крадците украле 100.000 евра од станот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.