Крушка под крушка паѓа: Хефнер му ги остави зајачиците во наследство на синот

102

Купер има дипломирано на  филмска продукција и историја, а вели дека приоритет му е да ја совлада умешноста за водење на империјата на татко му.

Хефнер има уште два сина  Марстон (23)  и Дејвид (58) и ќерка Кристина (61), но решил своите зајачици и  најчитаниот магазин да му ги остави на Купер.

Купер  е син на  Хефнер и Кимберли Конрад (51), главната Плејбој зајачица од 1989 година.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.