4.4 C
Skopje
четврток, февруари 20, 2020

Лејди Гага си има нов дечко, ама не е Бредли Купер

1213
Lady Gaga, Dan Horton, Daniel Horton

Пејачката е фотографирана од папараците додека се бакнувала со 37-годишниот аудио инженер Ден Хортон во ресторан во Калифорнија. Фотографиите ги објави списанието People.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.