Личниот тренер на Адел откри 3 тајни со кои таа успеа да изгуби 50 килограми

46

Славната пејачка Адел во моментов е најозборувана тема во светот поради нејзината трансформација – ослабела неверојатни 45 килограми, но тоа никако не ѝ тргнало од рака „преку ноќ“. Како што пренесуваат странските мдиуми, пејачката со години вложувала труд, била на строг режим на исхрана и морала целосно да го промени животниот стил за да достигне сакан резултат.

Поедини експерти се сигурни дека Адел подлегнала на естетски зафат поради совршената линија, на која и денес секојдневно работи.

Да потсетиме, докторката со кој пејачката соработувала за време на својата трансформација во една прилика истакнала дека тајната во губењето на килограмите се крие не само во вежбањето, туку и во расположението и менталното здравје.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.