Мали, слатки, рачно изработени подароци за Денот на вљубените

2471

Ситно броиме со најцрвениот, најсрцкастиот, најмагичниот ден, Денот на вљубените, денот на љубов, чоколатца, вино и рози.

Дали и вие се подготвувате за овој убав ден?

Ако ви е здосадено до големите црвени срциња, чоколадните бонбони и традиционалните шолји со срциња тогаш е време да ја разбудите креативноста и да создадете ваши мали љубовни ремек дела.

Еве неколку идеи од нас, а со вашата љубов и креативност сигурно ќе направите уште подобри, а вашата сакана личност ќе биде пријатно изненадена.

Love Potion Bubble Bath

Peppermint Infusion Bags

Wooden Coasters

Notebook Paper Treat Bags

Sweetheart Vase

Love Bugs

Pompom Bouquet

Conversation Hearts Pinatas

Ombre Pencils

Glittery Heart Block Puzzle

Love Slime

 

Love Rocks

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.