Малолетник нападнат во автобус на ЈСП

На 16.09.2022 во 00:45 часот во СВР Скопје, 49-годишен маж пријавил дека на 15.09.2022 околу 19:15 часот на ул.„Алија Авдовиќ“ во градски автобус на автобуска постојка во с.Сингелиќ две лица физички го нападнале неговиот малолетен син.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.