Малолетник претепан во Скопје

41

Татко пријавил дека бил нападнат неговиот 17-годишен син во Скопје. Како што информира МВР, синоќа во 21.30 часот во СВР Скопје А.А.(53) од Скопје пријавил дека на улицата ,,Максут Садик“, Х.К.(33) од Скопје физички го нападнал неговиот 17-годишен син. Се работи на расчистување на случајот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.