Манекенките се фотографираа без облека

75

Некои од најпосакуваните жени во светот Лара Стоун и Синди Крафорд се соблекоа за црно-белото снимање за W магазин.

Синди се фотографираше потполно гола во кревет, покажувајќи го извајаното тело за кое лудуваат мажите ширум светот. Телото го покри со бела тенка ткаенина, но позата во која лежи е доволно провокативна за да ја разбуди фантазијата на многу мажи.

Втората убавица Лара Стоун се фотографираше топлес, а на себе имаше само високи потпетици.

Контроверзната пејачка Мајли Сајрус исто така неодамна се имаше фотографирано за овој магазин.

 

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.