Манијак во Трубарево допирал тинејџерка и се самозадоволувал

На 27.09.2022 во 14:30 часот на подрачје на Гази Баба, полициски службеници од СВР Скопје го лишиле од слобода е В.Б.(62) од с.Трубарево, скопско.

Приведен е постапувајќи по пријава на 18-годишна скопјанка, дадена околу 12:30 часот, според која во с.Трубарево тој ја допирал по телото и се самозадоволувал.

По целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.