Маж од Куманово нападнат по расправија околу сообраќај

На 26.05.2023 во 14:20 часот В.Д.(33) од Куманово пријавил дека околу 12.15 часот во Куманово по претходна расправија околу сообраќај бил физички нападнат од едно лице.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.