Маж од тетовско нападнат на улица „Македонија“ во Скопје

На 31.05.2022 во 07:35 часот во СВР Скопје, В.Ј.(40) од с.Требош, тетовско, пријавил дека на ул.„Македонија“ бил физички нападнат од две лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.