Маж приведен на скопски аеродром

45

На 06.11.2021 во 18:00 часот на Граничен премин „Меѓународен аеродром Скопје“  полициски службеници го лишиле од слобода М.Е.(46) од Гостивар, затоа што при извршени проверки во службената евиденција констатирано е дека за него е превидена мерка „апси“.

Лицето е предадено на полициски службеници од Полициска станица Гостивар за понатамошна постапка.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.